ضمانت بازگشت کالا

تا یک هفته

قطعاً در هر فروشگاهی، خدمات پس از فروش حرف اول را می­زنند. در فروشگاه الو ارس، همواره به خدمات پس از فروش توجه ویژه­ای شده و این موضوع را می­توان یکی از مهم­ترین دلایل تداوم این فروشگاه دانست. در این فروشگاه همواره تلاش شده تا بهترین خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته شود تا مشتریان با اطمینان خاطر دست به خرید بزنند.

 

تیم پشتیبانی فروشگاه الو ارس نیز برای آن که مشتریان بدون ترس و نگرانی ­هایی که در خریدهای اینترنتی وجود داشته بتوانند از این فروشگاه خرید کنند، ضمانت بازگشت کالا حداکثر تا دو روز پس از دریافت سفارش را برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است. به واسطه این خدمت، شما به راحتی می­توانید بعد از تحویل سفارش خود، در صورت وجود هر نوع مشکلی، به راحتی با تیم پشتیبانی تماس گرفته و از نحوه بازگردانی کالا مطلع شوید.

 

فروشگاه الو ارس با این ضمانت سعی داشته جز بهترین فروشگاه در منطقه آزاد باشد و به شما عزیزان در خرید اینترنتی محصولات موردنیاز روزانه­ تان کمک نماید. نکته­ای که در این رابطه لازم به ذکر است که به همراه داشتن فاکتور ارسالی از طرف فروشگاه الو ارس در صورت بازگردانی است و همچنین پلمپ محصولات به هیچ عنوان نباید باز شده باشند.